Zlaté české drogerie

Do našich zlatých českých drogérií sice chodím, ale čím dál méně raději. Určitě to tak má více lidí, a to z několika důvodů:

1. Je tam šílená nuda!
Poslední dobou tam toho fakt moc nemají. Občas něco, ale to tak jednou do měsíce. Někdy jsem sice nadšená, ale hlavně tam nemají skoro žádné zahraniční boomy. Ty se objeví většinou až ta sláva trochu utichne, a jestli vůbec. Ono je potom vážně velice zábavné prohrabávat se bandou lidí, a vestoje čučet na poloprázdný regál, naplněný věcmi které už jsou dávno retro.

2. Mizivá obsluha.
Prodavačky musí být vždycky děsně zaneprázděny! Vždycky mám a pocit že mě sledují. Ale vždycky když se otočím, nebo si i trochu odkašlu, naprosto dokonale předstírají aktivitu! Někdy se bohužel ani neobtěžují předstíráním aktivity, a jejich zvědavé pohledy na mě utkvívají pořád. Když se ale naopak chci na něco zeptat, jen tak náhodou mě neslyší, nebo ještě lépe vůbec nic neví. Tudíž mám někdy pocit, že všem těm věcem které prodávají, rozumím mnohem více, než všichni zaměstnanci dohromady.

image

(zdroj: fotobanka)

3. Testery
Není nic nechutnějšího než rozmatlané testery. Je to šíleně neudržované. Přijde mi, že někdo přijde jenom aby se nalíčil a vy/rozpatlal komplet celý tester. K tomuhle už se asi nic jiného dodat nedá.

4. Existují mnohem pohodlnnější možnosti
Těmi možnostmi myslím např. nákup přes internet. Dá se nakoupit kterýkoli den  ve kteroukoli hodinu. Neexistuje žádná otevírací doba. Je také dobré chodit do specializovaných prodejen. Samozřejmě ale musíte přibližně vědět co hledáte. V obou těchhle možnostech jsou ale jistá, a pro někoho nepřekonatelná negativa.

To už by pro dnešek asi stačilo. Ono to zase není až taková katastrofa, proto tenhle článek berte s humorem, a spíše jako nadsazené konstatování. Třeba se někdy rozhoupu a napíši nějaká pozitiva, nebo pokračování dnešního krátkého příspěvku.

Bára

Reklamy

2 komentáře: „Zlaté české drogerie

  1. U nás to je podobné, potřeboval jsem pomoci s make upem a prodavačka mi řekla at´ zkusim víc druhů na předloktí a podle toho si vyberu co mi sedí :-D. A testery tam mi příjde že si bakterie žijí svým vlastním životem jak jsou zapatlané:

    Liked by 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s