Miluji fantasy

Doslova miluji fantasy. Jak knižní tak zfilmované, každé má něco do sebe. Líbí se mi že můžu být hlavním hrdinou kde chci. Ať už mluvíme o románech Harryho Pottera, který se ještě drží celkem při zemi, přes fantasy typu Avatar, až po vyložené fantasmagorie typu Šmoulové (dodávám že znám i mnohem šílenjější). Tak se pojďme společně ponořit do světa fantasy, který nemá hranice!

Čtení
Čtení tohohle žánru má svoji úžasnou atmosféru. Mám vždy pocit jakoby se na tu hodinu, dvě úplně zastavil čas. Hltám písmena, slova, věty a kapitoly s duší plnně ponořenou do různých světů. Bohužel se tak trochu musím přiznat, že jsem na tenhle žánr líná, a že si radši sednu před bednu, s tím že se na nějaké fantasy podívám. Bohužel to vždycky skončí tak, že se stejně dívám na nějakou nesmyslnou realityshow. Pro svojí obranu ale musím napsat, že ty realityshow, toho mají s žánrem fantasy velice hodně společného!

Psaní
Velmi ráda se také odreagovávám psaním různých povídek na tohle téma. Musím bez všelijaké sebekritiky přiznat, že  takové 1%   mých výtvorů,je  opravdu pěkné a vydařené (OK žádná bomba ale nějak se začít musí). Možná by se s tím procentem dalo pracovat, třeba tady na blogu. Má to ale jeden háček. Mám přehnaně vysoké ambice. Z každého díla chci vytořit VELEdílo svými kvalitami převyšující J.K.Rowlingovou, která je v tom fantasy světě už tak trochu pojem. S takovýmihle nároky to ale asi nikam nedotáhnu.

image

(zdroj:blog)

Sledování
A konečně třetí a zároveň poslední kategorie (do třetice všeho dobrého) sledování. Tímhle se rozumí sledování televize, tloustnutí v kině s popcornem a colou v ruce, až po sezení u noťasu. Občas na něco zajdu do kina, občas se podívám na TV, v poslední době se už zmůžu jen na Pottera, Hunger games, Avatara, nebo na výše zmíněnou realityshow. To je taková ta známá klasika. Více experimentuji v tom kině nebo u nootebooku (sakra, nevím jak se to píše:)).

Napadlo mě že bych z toho mohla vytvořit takovou rubriku, s názvem: Čtení psaní sledování. Do které bych přispívala tak jednou za měsíc. Tam budou podobné nesmysly.

Jen se chci ještě omluvit, v sedm to prostě nešlo.

Bára

Reklamy

2 thoughts on “Miluji fantasy

  1. Fantasy je výborná záležitost. Literáti a filmaři „vyšších cílů“ se na to dívají poměrně posměšně, ale nikdo si neuvědomuje, že lidé nechtějí číst jen o tom,že má někdo depresi, hlad, umírá mu matka ( kvalitní literatura) nebo tak. Fantasy je krásný únik do jiného světa a já ráda občas utíkám. Takže ukaž, co umíš! 🙂

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s